Privátní wellness centrum Svatý Tomáš na Šumavě

Lázně na konci světa. Nebo wellness uprostřed lesů  Šumavy – chcete-li. Není u nás mnoho hotelů a regeneračních zařízení, nabízejících wellness služby, na které by se tahle charakteristika dokonale hodila. Po dni plném sportovních výkonů, dlouhých turistických pochodů či jen romantického toulání šumavskými lesy si zde odpočinete a načerpáte nové síly.

Co je PRIVÁTNÍ wellness centrum?

Podobně jako není hotel, jako hotel, tak také není wellness centrum jako wellness centrum. To naše bude k dispozici pouze Vám a tomu s kým Vám bude „well“. Nebudete se o svůj wellness zážitek dělit s žádnými jinými hosty, natožpak v hotelu nebydlící veřejností. Ve wellness centru Vás nebude rušit dokonce ani žádná recepce. Stálá recepční služba v centru není. Wellness centrum si zarezervujete u recepční hotelu, ta Vás do něj v objednaném čase uvede a pak už si budete jen užívat své wellness soukromí.

A co všechno v našem wellness centru najdete?

Vyhřívaný bazén

Cca. 30 m2 (hloubka 1,5 m). Dostatečně hluboký i rozlehlý, abyste si v něm mohli pořádně zaplavat a protáhnout znavené údy. Teplota bazénu se pohybuje mezi 26 – 27 ˚ C.

Vířivku (whirpool)

až pro 6 osob. Romantičtější je to ale ve dvou. Anebo úplně sám či sama – se sklenkou vína a při pohledu na sněhové vločky, poklidně se snášející na zasněžený dvůr zámečku… Teplota whirpoolu se pohybuje mezi 35 – 36 ˚ C. 

Saunu, infrakabinku a masáže

prohřát se, nechat se namasírovat a pak si v lehátku jen tak popovídat … Masáže na objednávku  – prosíme objednávejte nejpozději 48 hodin předem!

Solárium, fitness

Když vám příroda nebude příznivě nakloněna – trochu bronzu můžete nachytat po večerech. A pro sportovní nezmary zde máme i posilovnu.