Romantická svatba na Šumavě

Pokud si přejete opravdu romantickou svatbu, pak věříme, že právě takovou na Svatém Tomáši na Šumavě můžete prožít.

Romantickou prostředím a polohou hotelu uprostřed lesů Šumavy.

Romantickou historickým duchem bývalého loveckého zámečku.

Romantickou netradičním prostředím pro konání svatebního obřadu.

Romantickou komfortním a stylovým ubytováním – pro novomanžele v prezidentském apartmá!

 

Romantické prostředí hotelu Svatý Tomáš je ideálním místem pro uspořádání tak významné akce jakou je svatba. Jsme připraveni učinit z tohoto významného dne, den na jaký se nezapomíná. Celou svatbu Vám „ušijeme na míru“ dle Vašeho přání. A pokud jde o uspořádání romantické svatby, nemáme v regionu konkurenci.

V našich silách je zajistit Vám obřad v krásném gotickém kostele přímo naproti hotelu nebo na hradě Vítkův kámen, který je nejvýše položeným hradem v České republice a je od hotelu vzdálen pouhých 500 m. Další možností je uspořádat pro Vás obřad přímo na nádvoří hotelu či v jeho krásném okolí.

Svatební hostinu pro vás uspořádáme dle přání v restauraci, v romantické zámecké vinárně nebo na nádvoří zámečku. Hostinu je možné uspořádat pro maximální počet 40 hostů. V případě venkovní svatby konané na nádvoří je kapacita 60 hostů

Pro novomanžele a jejich romantickou svatební noc je k dispozici čerstvými květinami a svíčkami vyzdobené prezidentské apartmá o velikosti 90m2 s rohovou vanou a výhledem na Alpy.

Romantickou svatbu v hotelu Svatý Tomáš na Šumavě si můžete objednat prostřednictvím rezervačního formuláře. Zde najdete i kontakty, pokud byste se rádi zeptali na detaily uspořádání svatby.