4 denní zimní pobyty na Šumavě

4 denní zimní pobyty na Šumavě

VÝHODA:  ubytování za české ceny s lyžováním v rakouských areálech

PLATNOST BALÍČKU:  2.1.2022 – 30.3.2022
4 dny / 3 noci  – pobyty pouze neděle – středa nebo čtvrtek – neděle

 

Kromě 4 denních zimních pobytů nabízíme i 6 denní zimní dovolenou na Šumavě

Zimní romantika na Svatém Tomáši

Nabízíme vám 4-denní zimní pobyt spojený s lyžováním v klidném a příjemném prostředí na Šumavě, s ubytováním v našem jedinečném hotelu s výhledem na Alpy a privátním wellness centrem.

 

Balíček Zimní pobyt na Šumavě obsahuje:

pobyt 3 noci (neděle – středa nebo čtvrtek – neděle)

3x polopenze – snídaně formou švédských stolů, večeře 2chodové menu

návštěva regeneračního centra (bazén, infrakabina, fitness (45 minut/osoba/den)

1x privátní whirpool (30 minut)

 

Lyžařské areály na Lipně a v Rakousku:

SKIAREÁL LIPNO – nejmodernější skiareál pro rodinné lyžování v ČR, celková plocha sjezdovek 30,5 ha, výukové hřiště FOXPARK, atraktivní SNOWPARK, 3 čtyřsedačkové lanovky, 3 pojízdné koberce a dětské vleky. Bezplatné parkování přímo u lanovky, vzdálenost 16 km od hotelu, více informací na www.skiareallipno.cz

STERNSTEIN (Rakousko) – 3 sjezdovky vhodné jak pro lepší lyžaře, tak i pro rodiny s dětmi, čtyřsedačková lanovka a kabinka, umělé zasněžování, lyžařská škola pro děti, strojově upravované běžecké tratě, vzdálenost 22 km od hotelu.

HOCHFICHT (Rakousko) – středisko alpského stylu, areál nabízí soustavu tří vrcholů propojených celkem 10 sjezdovkami (l kabinová lanovka, 3 čtyřsedačkové lanovky, 4 dvoukotvové vleky). Nový snowpark pro snowboardisty, strojově upravované běžecké tratě, vzdálenost 44 km od hotelu.

 

Ceny zimních pobytů na Šumavě:

 

STANDARD
NADSTANDARD
Dospělí
Děti od 3 do 8 let
Dospělí
Děti od 3 do 8 let
Zimní pobyty – prodloužený víkend (3 noci)
3.390 ,-Kč
2.290 ,-Kč
3.590 ,-Kč
2.590 ,-Kč

 

Uvedené ceny platí pro 1 osobu za celý pobyt!

Děti do 2 let zdarma!

Při závazné rezervaci záloha ve výši 30% z uvedených cen!

Více o balíčku Zimní pobyty na Šumavě

Nabízíme vám 4-denní a 6 denní zimní pobyty na horách spojené s lyžováním v klidném a příjemném prostředí Šumavy nedaleko Lipna, s ubytováním  v našem  jedinečném hotelu ležícím takřka na samotě a s výhledem na Alpy a privátním wellness centrem. Výhodou zimních pobytů ve wellness hotelu Svatý Tomáš v jihovýchodní části Šumavy jsou slevy při nákupu skipasů do blízkých lyžařských středisek.

Zimní pobyty na horách u nás mají mnohaletou tradici. Zejména pro lyžaře jsou zimní pobyty to neočekávanější dovolenou. Na hory se jezdí převážně do sjezdařských lyžařských center. To pro jihovýchodní část Šumavy donedávna tam úplně neplatilo. Na Lipensko se jezdilo především na běžky a také na Lipno – za největším přírodním bruslařským kluzištěm u nás. Až v posledních letech se tento trend začíná měnit a to díky dvěma okolnostem. Jednak s novou dobou otevřely hranice do Rakouska a tím pádem do jejich blízkých lyžařských středisek – Hochficht a Sternstein. Kromě toho byl v posledních letech výrazně modernizován lyžařský areál Lipno v Lipně nad Vltavou a stal se jedním z nejmodernějších rodinných lyžařských areálů u nás. Tím se výrazně rozšířily možnosti zimních pobytů v této části Šumavy. A dá se říci, že dnes již můžete v okolí Lipna strávit zimní lyžařskou dovolenou se stejným lyžařským komfortem jako zimní pobyty na ostatních českých a moravských horách.

Přejeme vám pohodový zimní pobyt na horách – u nás na Svatém Tomáši uprostřed lesů Šumavy!


INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu
účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně
on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.