Aktuality a novinky

Bydlete v Česku a lyžujte v Rakousku!

Bydlete v Česku a lyžujte v Rakousku!

Lyžařské areály v okolí hotelu Svatý Tomáš zahájily provoz!! Konkrétně rakouský Sternstein, Hochficht i skiareál Lipno.
Přijeďte si zalyžovat na první letošní sníh a užít si i romantiku čerstvě zasněženého lesa v okolí našeho hotelu! Využijte naše zvýhodněné zimní balíčky – 6 denní zimní dovolenou a 4 denní zimní pobyty.
A pokud jste opravdu vášniví lyžaři, tak třeba i lyžařský balíček s ubytováním, polopenzí a skipasem na Hochfichtu. Zkrátkabydlete v Česku – lyžujte v Rakousku!

číst více
Letní dovolená na Šumavě a zároveň u Lipna 2020 zahajujeme prodej!

Letní dovolená na Šumavě a zároveň u Lipna 2020 zahajujeme prodej!

Není mnoho takových míst, kde můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou ve stylovém hotelu uprostřed šumavských lesů a přitom mít na dosah největší vodní plochu v ČR se všemi jejími vodními zábavami. Strávit den u vody nebo na kole či na túře, stavit se na vyhlíce na Vítkově hrádku a rozhlédnout se po kraji a večer se vrátit do klidu loveckého zámečku v lesích – a ještě si třeba zaplavat v hotelovém bazénu, či relaxovat ve vířivce či sauně. Můžete využít letní balíček s řadou výhod, včetně privátní plavby motorou lodí po Lipenské přehradě! Nechte se inspirovat krátkým videem Léto na Svatém Tomáši – včetně záběrů z privátní plavby po Lipně!

číst více
Velikonoce na Svatém Tomáši

Velikonoce na Svatém Tomáši

Dopřejte si po dlouhé zimě dokonalý odpočinek od každodenního shonu a zároveň si zpříjemněte Velikonoce romantickým velikonočním pobytem na horách – v malebné přírodě uprostřed lesů Šumavy v nádherném prostředí našeho Hotelu Svatý Tomáš. Velikonoční pobyty na Svatém Tomáši na 3 a více nocí budou budou se 5 % slevou a navíc s velikonočním dárkem! V hotelové restauraci se bude podávat velikonoční menu.
V polovině dubna, kdy jsou letos Velikonoce již bude jaro doslova tlouct na vrata i u nás vysoko na horách a tak si budete jistě moci při velikonočním pobytu užívat i zázraku probouzení přírody.

číst více
Nabídka pracovního místa

Nabídka pracovního místa

Hotel Svatý Tomáš přijme do hotelové restaurace servírku nebo číšníka do stálého pracovního poměru. Dobré platové podmínky, ubytování zajištěno. Nabídky zašlete na email: Ghnilickova@volny.cz nebo volejte řediteli hotelu:...

číst více
Zkvalitnění internetového pokrytí v hotelu

Zkvalitnění internetového pokrytí v hotelu

Na přelomu roku jsme investovali do podstatně kvalitnějšího pokrytí internetem. Po rozšíření wifi sítě hotelu tato nyní nově pokrývá pokoje A1 až A9 + A11, B1 až B4 a C5 a C6 včetně apartmá D1. Zkvalitnil se i příjem internetu v místech, která byla sítí wifi...

číst více