Velikonoce na horách 2020 Velikonoční pobyty na Šumavě

 

Velikonoce na horách 2020 velikonoční pobyty na Šumavě

VÝHODA:  5% slevy z pultových cen pobytu již při pobytu na 3 a více noci – viz ceník, velikonoční menu v restauraci a navíc VELIKONOČNÍ DÁREK!

PLATNOST BALÍČKU:  8.4.2020 – 13.4. 2020
Velikonoční pobyty – na 3 a více nocí kdykoliv v uvedeném velikonočním termínu.

 

Velikonoční pobyty na Svatém Tomáši na Šumavě – Velikonoce na horách

Dopřejte si po dlouhé zimě dokonalý odpočinek od každodenního shonu a zároveň si zpříjemněte Velikonoce romantickým velikonočním pobytem na horách – v malebné přírodě uprostřed lesů Šumavy v nádherném prostředí našeho Hotelu Svatý Tomáš.

V polovině dubna, kdy jv roce 2020 Velikonoce, již bude jaro doslova tlouct na vrata i u nás vysoko na horách a tak si budete jistě moci při velikonočním pobytu užívat i zázraku probouzení přírody. A přitom na sjezdovkách bude pravděpodobně stále ještě ležet sníh! A tak se při velikonočním pobytu na horách budete moci ještě radovat ze zimních radovánek. Pravděpodobně bude možné pojmout velikonoční pobyt i sportovně a zalyžovat si na některém z blízkých lyžařských areálů na české i rakouské straně Šumavy (Lipno, Sternstein, Hochficht).

A během velikonočního pobytu v našem hotelu Svatý Tomáš se můžete těšit také na malý velikonoční dárek – velikonoční  překvapení!

A kdo umírá zvědavostí, MŮŽE VELIKONOČNÍ DÁREK ROZBALIT UŽ TEĎ!

A kromě velikonočního dárku vás rovněž po celou dobu velikonočního pobytu čeká speciální velikonoční menu v hotelové restauraci!

Přijeďte vyhlížet jaro k nám na Šumavu – na Svatého Tomáše a si užít Velikonoce 2019 na horách při velikonočním pobytu s dárkem.

 

INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu
účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně
on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.