Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Novinky - aktuality

Co je nového a co pro vás na Svatém Tomáši připravujeme:

Svatý Tomáš je pod sněhovou peřinou - aktuální sněhové zpravodajství

Svatý Tomáš je již celý přikrytý bílou sněhovou peřinou. Aktuální stav sněhové pokrývky: (28.2.2019): Svatý Tomáš - 45 cm starého a 0 cm nového sněhu. A ideální sněhové podmínky panují i v okolních lyžařských areálech: Lipno -20 cm starého a 0 cm nového sněhu,  na sjezdovkách celkem 65 cm včetně technického, Hochficht - 110 cm starého a 0 cm nového sněhu, na sjezdovkách celkem 130 cm včetně technického, Sternstein - 45 cm starého a 0 cm nového sněhu, na sjezdovkách celkem 70 cm včetně technického.

Aktuální předpověď počasí na Svatém Tomáši: nejbližší dny - dlouhodobá předpověď.

Zahajujeme prodej zvýhodněných pobytů na jaro, Velikonoce a léto 2019

Zima je v plném proudu, ale již nyní si můžete objednat zvýhodněné pobyty v hotelu Svatý Tomáš na jaro letošního roku. Konkrétně zvýhodněné jarní pobyty od 18.3. – 28.6. 2019 s 10% slevou oproti pultovým cenám a večeří a dalšími službami navíc. Nebo žádaný velikonoční balíček. A dále pak letní dovolenou, při které můžete kombinovat sportovní a turistické aktivity s pobytem u vody na Lipenské přehradě. A součástí letního balíčku je i privátní plavby na jachtě po Lipně! Podívejte se na ukázku plavby na našem letním videu!

Lyžování na Hochfichtu - ubytování se skipasem

Využijte ideální příležitost lyžování v kvalitním rakouském lyžařském středisku alpského typu a přitom bydlet v Čechách v komfortním hotelu Svatý Tomáš za velmi přijatelné ceny a s možností relaxace v našem privátním wellness centru. Lyžařský areál Hochfich navíc letos výrazně zkvalitnil vybavení - od zimy 2018 přibyde ke čtyřsedačkovým lanovkám a kotvovým vlekům kabinková lanovka na vrchol Hraničník z rakouské strany Reischelberg! Nabízíme výhodný lyžařský balíček s ubytováním s polopenzí, skipasem na Hochfichtu a využitím wellness centra!

Lyžařské areály zahájily provoz!

Lyžařské areály v okolí hotelu Svatý Tomáš zahájily provoz!! Konkrétně rakouský Sternstein, Hochficht i skiareál Lipno.
Přijeďte si zalyžovat na první letošní sníh a užít si i romantiku čerstvě zasněženého lesa v okolí našeho hotelu! Využijte naše zvýhodněné zimní balíčky - 6 denní zimní dovolenou4 denní zimní pobyty, a pokud jste opravdu vášniví lyžaři, tak třeba i  lyžařský balíček s ubytováním, polopenzí a skipasem na Hochfichtu. Zkrátka - bydlete v Česku - lyžujte v Rakousku!

Zvýhodněné zimní pobyty 2019 se slevami na skipasy

Zvýhodněné zimní pobyty se slevami na skipasy

Zahajujeme prodej zimních pobytů 2019! Užijte si romantickou zimní dovolenou na Šumavě v hotelu Svatý Tomáš. Nabízíme vám zvýhodněné zimní balíčky - 6 denní zimní dovolenou4 denní zimní pobyty - obojí se slevami na skipasy v nedalekých lyžařských areálech Lipno, Hochficht a Sternstein v Rakousku.

Zkvalitnění internetového pokrytí v hotelu

Na přelomu roku jsme investovali do podstatně kvalitnějšího pokrytí internetem. Po rozšíření wifi sítě hotelu tato nyní nově pokrývá pokoje A1 až A9 + A11, B1 až B4 a C5 a C6 včetně apartmá D1. Zkvalitnil se i příjem internetu v místech, která byla sítí wifi pokryta již dříve: restaurace,  školící místnosti (vč. zámecké krčmy), Alpský salónek, odpočinková zóna vedle recepce a nad hlavním vchodem.

Nabídka pracovního místa

Hotel Svatý Tomáš přijme do hotelové restaurace servírku nebo číšníka do stálého pracovního poměru a brigádníky na letní sezónu 2019.
Dobré platové podmínky, ubytování zajištěno.
Nabídky zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte řediteli hotelu: +420 602 220 486