Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Novinky - aktuality

Co je nového a co pro vás na Svatém Tomáši připravujeme:

Podzimní zvýhodněné pobyty - babí léto v jednom z nejromantičtěnších hotelů v ČR!

Léto sice teprve začíná, ale možná právě vy se už těšíte spíše na to babí! S nižšími teplotami a daleko barevnější přírodou. Přijeďte si babí léto užít do jednho z nejromantičtěnších hotelů v ČR! Zaklepejte na dveře našeho romantického hotelu! Vždyť které roční období je romantičnější, než pestrými barvami hýřící babí léto. A u nás na Šumavě, uprostřed lesů! Podívejte se na podzimní obrázky v naší fotogalerii Rok na Svatém Tomáši. Je-li Vaše milá romantička, překvapte ji romantickým pobytem v bývalém Schwarzenberském loveckém zámečku. O něco dříve narození zde mohou strávit výhodný pobyt pro seniory. A pro všechny jsme připravili podzimní pobyty se slevou.

Šumavský gastropodzim 2018 na hotelu Svatý Tomáš

I letos jsme pro vás připravili oblíbený Šumavský gastropodzim - řadu gastronomických akcí na hotelu Svatý Tomáš během celého podzimu - vepřové hody, telecí hody, Svatomartinskou husu a zvěřinové hody.

Zajistěte si včas Vánoční a Silvestrovské pobyty 2018 v hotelu Svatý Tomáš!

Zahajujeme prodej vánočních a silvestrovských pobytů. O tyto pobyty je tradičně velký zájem, proto neváhejte a objednejte si pobyt na konec roku včas! Na základě dlouholeté zkušenosti víme, že Vánoce a Silvestr u nás již bývají na sněhu. Možná to nevíte, ale přestože hotel Svatý Tomáš leží jen kousem od Lipna, tak je v nadmořské výšce téměř 1 000 m (přesně 975m.n.m.). Jak romantická u nás zima bývá se můřete podívat v zimní fotogalerii nebo na zimním videu.

Zvýhodněné zimní pobyty 2019 se slevami na skipasy

Zvýhodněné zimní pobyty se slevami na skipasy

Zahajujeme prodej zimních pobytů 2019! Užijte si romantickou zimní dovolenou na Šumavě v hotelu Svatý Tomáš. Nabízíme vám zvýhodněné zimní balíčky - 6 denní zimní dovolenou4 denní zimní pobyty - obojí se slevami na skipasy v nedalekých lyžařských areálech Lipno, Hochficht a Sternstein v Rakousku.

Zkvalitnění internetového pokrytí v hotelu

Na přelomu roku jsme investovali do podstatně kvalitnějšího pokrytí internetem. Po rozšíření wifi sítě hotelu tato nyní nově pokrývá pokoje A1 až A9 + A11, B1 až B4 a C5 a C6 včetně apartmá D1. Zkvalitnil se i příjem internetu v místech, která byla sítí wifi pokryta již dříve: restaurace,  školící místnosti (vč. zámecké krčmy), Alpský salónek, odpočinková zóna vedle recepce a nad hlavním vchodem.

Nabídka pracovního místa

Hotel Svatý Tomáš přijme do hotelové restaurace servírku nebo číšníka do stálého pracovního poměru a brigádníky na letní sezónu.
Dobré platové podmínky, ubytování zajištěno.
Nabídky zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte řediteli hotelu: +420 602 220 486