Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Novinky - aktuality

Co je nového a co pro vás na Svatém Tomáši připravujeme:

Podzimní zvýhodněné pobyty - babí léto v jednom z nejromantičtěnších hotelů v ČR!

Přijeďte si užít babí léto do jednho z nejromantičtěnších hotelů v ČR! S nižšími teplotami a daleko barevnější přírodou. Zaklepejte na dveře našeho romantického hotelu! Vždyť které roční období je romantičnější, než pestrými barvami hýřící babí léto. A u nás na Šumavě, uprostřed lesů! Podívejte se na podzimní obrázky v naší fotogalerii Rok na Svatém Tomáši. Je-li Vaše milá romantička, překvapte ji romantickým pobytem v bývalém Schwarzenberském loveckém zámečku. O něco dříve narození zde mohou strávit výhodný pobyt pro seniory. A pro všechny jsme připravili podzimní pobyty se slevou.

Šumavský gastropodzim 2019 na hotelu Svatý Tomáš se blíží!

I letos jsme pro vás připravili oblíbený Šumavský gastropodzim - řadu gastronomických akcí na hotelu Svatý Tomáš během celého podzimu: 
4.10. - 13. 10. 2019 - vepřové hody
18.10. – 28.10.2019 - telecí hody
8.11. – 17.11.2019 - Svatomartinskou husu
22.11. – 1.12.2019 - zvěřinové hody.
Při gastronomických pobytech můžete využít výhodných podzimních balíčků.

Hotel Svatý Tomáš získal ocenění Czech Hotel Awards

Hotel Svatý Tomáš získal ocenění Czech Hotel Awards za jihočeský kraj pro rok 2019. Přjeďte se podívat, zda ocenění získal právem!

Zajistěte si včas Vánoční a Silvestrovské pobyty 2019 v hotelu Svatý Tomáš!

Zahajujeme prodej vánočních a silvestrovských pobytů. O tyto pobyty je tradičně velký zájem, proto neváhejte a objednejte si pobyt na konec roku včas! Na základě dlouholeté zkušenosti víme, že Vánoce a Silvestr u nás již bývají na sněhu. Možná to nevíte, ale přestože hotel Svatý Tomáš leží jen kousem od Lipna, tak je v nadmořské výšce téměř 1 000 m (přesně 975m.n.m.). Jak romantická u nás zima bývá se můřete podívat v zimní fotogalerii nebo na zimním videu.

Nabídka pracovního místa

Hotel Svatý Tomáš přijme do hotelové restaurace servírku nebo číšníka do stálého pracovního poměru a brigádníky na letní sezónu 2019.
Dobré platové podmínky, ubytování zajištěno.
Nabídky zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte řediteli hotelu: +420 602 220 486

Zkvalitnění internetového pokrytí v hotelu

Na přelomu roku jsme investovali do podstatně kvalitnějšího pokrytí internetem. Po rozšíření wifi sítě hotelu tato nyní nově pokrývá pokoje A1 až A9 + A11, B1 až B4 a C5 a C6 včetně apartmá D1. Zkvalitnil se i příjem internetu v místech, která byla sítí wifi pokryta již dříve: restaurace,  školící místnosti (vč. zámecké krčmy), Alpský salónek, odpočinková zóna vedle recepce a nad hlavním vchodem.