Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Novinky - aktuality

Co je nového a co pro vás na Svatém Tomáši připravujeme:

Zvěřinové hody 17.11. - 2.12.2018

Zvěřinové hody 25.11. - 11.12.2016

Zvěřinové hody jsou posledním letošním svatotomášským hodováním - tedy před Vánoci a Silvestrem, které také můžete strávit u nás v hotelu Svatý Tomáš.
Zpestřete si čas adventní a předvánoční a přijeďte si pochutnat si na kančích, jeleních a kachních specialitách!

Svatomartinská husa a Svatomartinské víno

Svatomartinský týden na Svatém Tomáši 3.11. - 11.11. Přijeďte ochutnat naše husí speciality a o víkendu i nová Svatomartinská vína! Letošní ročník prý bude, díky horkému létu a podzimu, mimořádný!

Zvýhodněné zimní pobyty 2019 se slevami na skipasy

Zvýhodněné zimní pobyty se slevami na skipasy

Zahajujeme prodej zimních pobytů 2019! Užijte si romantickou zimní dovolenou na Šumavě v hotelu Svatý Tomáš. Nabízíme vám zvýhodněné zimní balíčky - 6 denní zimní dovolenou4 denní zimní pobyty - obojí se slevami na skipasy v nedalekých lyžařských areálech Lipno, Hochficht a Sternstein v Rakousku.

Gastropodzim začíná! Vepřové hody od 4.10. do 14. 10. 2018!

Přijeďte si pochutnat na zabíjačkových specialitách do našeho romantického hotelu uprostřed šumavských lesů!
4.10.2018 - porážka čuníka z domácího chovu
5.10.2018 - výroba zabijačkových specialit
6.10. – 14.10.2018 - vepřové hody - zabiječkové speciality po celý týden v restauraci hotelu

Jídelní lístek vepřových hodů.

Zajistěte si včas Vánoční a Silvestrovské pobyty 2018 v hotelu Svatý Tomáš!

Zahajujeme prodej vánočních a silvestrovských pobytů. O tyto pobyty je tradičně velký zájem, proto neváhejte a objednejte si pobyt na konec roku včas! Na základě dlouholeté zkušenosti víme, že Vánoce a Silvestr u nás již bývají na sněhu. Možná to nevíte, ale přestože hotel Svatý Tomáš leží jen kousem od Lipna, tak je v nadmořské výšce téměř 1 000 m (přesně 975m.n.m.). Jak romantická u nás zima bývá se můřete podívat v zimní fotogalerii nebo na zimním videu.

Šumavský gastropodzim 2018 na hotelu Svatý Tomáš

I letos jsme pro vás připravili oblíbený Šumavský gastropodzim - řadu gastronomických akcí na hotelu Svatý Tomáš během celého podzimu - vepřové hody, telecí hody, Svatomartinskou husu a zvěřinové hody.

Zkvalitnění internetového pokrytí v hotelu

Na přelomu roku jsme investovali do podstatně kvalitnějšího pokrytí internetem. Po rozšíření wifi sítě hotelu tato nyní nově pokrývá pokoje A1 až A9 + A11, B1 až B4 a C5 a C6 včetně apartmá D1. Zkvalitnil se i příjem internetu v místech, která byla sítí wifi pokryta již dříve: restaurace,  školící místnosti (vč. zámecké krčmy), Alpský salónek, odpočinková zóna vedle recepce a nad hlavním vchodem.

Nabídka pracovního místa

Hotel Svatý Tomáš přijme do hotelové restaurace servírku nebo číšníka do stálého pracovního poměru a brigádníky na letní sezónu.
Dobré platové podmínky, ubytování zajištěno.
Nabídky zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte řediteli hotelu: +420 602 220 486