Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Romantický wellness hotel Svatý Tomáš - Šumava

CO NABÍZÍME:

Romantickou samotu na Šumavě hotel leží takřka na samotě uprostřed
lesů panenské přírody na vrcholech Šumavy.

Stylové luxusní ubytování v hotelu v pokojích a prostorných apartmánech
poskytujících veškeré pohodlí současnosti.

Wellness zážitky privátní wellness centrum hotelu s bazénem,
vířivkou a saunou, fitcentrum.

Historického ducha citlivou rekonstrukcí vyhořelé
Schwarzenberské lesovny z roku
1872 vznikl hotel s historickým duchem.

Lesy Šumavy za humny,
Lipno co by kamenem dohodil
okolí hotelu - Šumava a Lipno poskytují
nepřeberné množství možností
pro turistiku i sportovní vyžití.

Restauraci s domácí kuchyní domácí kuchyně v restauraci hotelu
 a letní restauraci na nádvoří

Kde nás najdete...
Rezervace


CENY UBYTOVÁNÍ V HOTELU JIŽ OD 698,- Kč
ZA OSOBU A NOC

Hotel Svatý Tomáš na Šumavě - prestižní stavba Jižních Čech 2004-2006
Hotel s bazénem na Šumavě Svatý Tomáš - zimní video zimní příroda Šumavy, lyžování v okolí hotelu, wellnes centrum hotelu s bazénem, saunou a vířivkou Hotel Svatý Tomáš - letní video  - příroda, Šumava, Lipno, interiér hotelu, ubytování, wellnes centrum hotelu s bazénem, saunou a vířivkou

Wellness a Šumava - dvě slova, které vás hned nenapadne spojovat dohromady. A přece - dohromady vytvářejí dokonalou představu romantiky a pohody. Pohodlí a komfort luxusního a přitom romantického wellness hotelu s bazénem, vířivkou, saunou, masážemi, hotelu s s vkusnými pokoji a vším co k pohlazení těla i duše - zkrátka wellness, jak jsme si zvykli po anglicku říkat - neodmyslitelně patří. A to vše na samotě uprostřed panenské přírody, jakou u nás najdete jen na Šumavě.

A právě takovovou kombinaci wellness zážitků, romantického a luxusního ubytování a panenské přírody Šumavy nabízí náš wellness hotel Svatý Tomáš. On to totiž není jen wellness, ale také horský hotel - leží téměř na samotě, uprostřed hlubokých lesů, ve velmi zachovalé části Šumavy v oblasti Svatotomášského pohoří, na pravém břehu přehrady Lipno, v malé horské osadě Svatý Tomáš v nadmořské výšce 970 m.n.m.. Hotel je tvořen čtyřmi na sebe navazujícími budovami, které vytváří obdélníkové nádvoří. Na tomto nádvoří je mimo jiné umístěna letní restaurace.

Příroda a lesy Šumavy, hotel s bazénem a privátním wellness centrem, klid s samota, stylové zařízení hotelu, duch starých časů a blízkost Lipna - to vše tvoří ideální kokteil pohody - nemyslíte?

PODÍVEJTE SE, CO JE V NAŠEM HOTELU NOVÉHO!

 

AKTUÁLNÍ AKCE A BALÍČKY V HOTELU SVATÝ TOMÁŠ:

 ZVÝHODNĚNÉ PODZIMNÍ POBYTY VÁNOČNÍ POBYTY SILVESTROVSKÉ POBYTY 

 

 

Věrným zákazníkům nabízíme rovněž zajímavé věrnostní bonusy - viz ceník


Aktuální předpověď počasí na Svatém Tomáši: nejbližší dny - dlouhodobá předpověď.

 

PŘIMĚTE POZVÁNÍ NA JEDINEČNÝ ŠUMAVSKÝ GASTROPODZIM 2019:

Vepřové hody

4.10. - 13.10.

Telecí hody

18.10. – 28.10.

Svatomartinské hody

8.17. – 11.11.

Zvěřinové hody

22.11. – 1.12.

 

Ubytování ve wellness hotelu Svatý Tomáš na Šumavě

Romantický hotel Svatý Tomáš s bazénem na Šumavě nabízí vskutku luxusní a zároveň romantické ubytování

Wellness hotel Svatý Tomáš nabízí romantické luxusní ubytování na Šumavě - ve stylově vybavených a prostorných apartmánech, včetně prezidentského, a pohodlných pokojích – všechny s vlastním sociálním zařízením.

více informací

Privátní wellness centrum s bazénem v hotelu Svatý Tomáš

Wellness centrum s bazénem v hotelu Svatý Tomáši na Šumavě nedaleko Lipna

A protože z bývalého Schwarzenberského loveckého zámečku a lesovny je dnes wellness hotel, má také vlastní wellness centrum s bazénem, saunou, infrakabinou, soláriem, fitcentrem a také s krásnou a milou masérkou! Naše wellness centrum je PRIVÁTNÍ. To znamená, že ve wellness centru není stálá recepční služba. Wellness centrum si zarezervujete u recepční hotelu, ta Vás do něj v objednaném čase uvede a pak už si budete jen užívat své romantické wellness soukromí.

více informací

Firemní akce, pobyty pro skupiny, oslavy, svatby

Jednací prostory ve wellness hotelu Svatý Tomáš - Alpský salonek - firemní akce v hotelu na Šumavě

Wellness hotel Svatý Tomáš je velmi vhodný také pro pořádání firemních akcí – pracovních, tým budujících, vyloženě zábavných i kombinovaných. Kromě komfortního ubytování a wellness centra nabízí hotel i řadu konferenčních a jednacích místností od 14 do 64 míst s veškerým potřebným technickým vybavením. Slavnostní hostiny, rauty, grilování na dřevěném uhlí na nádvoří hotelu, množství příležitostí pro sportovní a adrenalinové vyžití nabízí Šumava i přehrada Lipno.

více informací


Restaurace, romantická vinárna, venkovní posezení na nádvoří

Restaurace hotelu Svatý Tomáš, posezení na historickém nádvoří hotelu uprostřed Šumavy

Přijměte pozvání do restauračních zařízení našeho horského hotelu – ať už u nás strávíte romantickou dovolenou či víkend nebo jen procházíte či projíždíte na svých toulkách hlubokými lesy Šumavy. Restaurace hotelu má 50 míst, desítky dalších pak zámecká vinárna a letní restaurace na nádvoří hotelu. Naši kuchaři vás pohostí vynikající domácí kuchyní a to české i mezinárodní kuchyně, rybími a zvěřinovými specialitami ...

více informací

Slevy a zvýhodněné pobytové balíčky v hotelu

Zvýhodněné pobyty na Šumavě v hotelu Svatý Tomáš s bazénem

Užívat si čistého horského vzduchu, pohodlí našeho wellness hotelu, Šumavy a jejich přírodních krás a sportovních příležitostí můžete i za zvýhodněných podmínek. Slevy na vícedenní pobyty - již od 2 dnů, zvýhodněné sezónní pobyty – jarní, podzimní nebo letní balíček pro celou rodinu, romantické a wellness pobyty či zlevněné pobyty pro seniory …

více informací

Volný čas - Svatý Tomáš, Šumava, Lipno

Volný čas v okolí hotelu - Šumava, Svatý Tomáš, Lipno

Skutečně nepřeberné množství možností pro trávení volného času nabízí samotný horský hotel Svatý Tomáš, jeho bezprostřední i vzdálenější okolí. V hotelu můžete trávit čas odpočinkem – při posezení v restauraci či vinárně, na zahradě nebo v sauně či vířivce wellness centra hotelu. Můžete však u nás trávit čas i aktivněji – zaplavat si v hotelovém bazénu nebo potrápit tělo v posilovně nebo v přírdodě a lesích Šumavy. Zkrátka můžete beze zbytku využít toho, že jsme wellness hotel i horský hotel zároveň. A milovníky vodní zábavy potěší přehrada Lipno, vzdálená jen pár kilometrů.

více informací

Z historie Hotelu Svatý Tomáš

Schwarzenberská růžice - fotogalerie hotelu Symfonie pro káman a dřevo

Horský hotel Svatý Tomáš vznikl z objektu bývalé Schwarzenberské lesovny z roku 1872. Přestože bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček byl v letech 2003 - 2005 z gruntu přebudován na komfortně vybavený wellness hotel a poskytne vám tedy veškerý komfort současnosti, hotel sám dýchá historií. Jeho historický duch byl při citlivé rekonstrukci velmi pečlivě střežen a zachován. O tom, že rekonstrukce zámečku  na horský wellness hotel byla provedena vskutku vkusně a citlivě svědčí i to, že hotel je zařazen na seznam národních kulturních památek ministerstva kultury ČR i to že získal prestižní ocenění jihočeská stavba roku udělované nezávislou komisí architektů a stavitelů - ocenění zde - ostatně, přesvědčte se sami...

více fotografií

Rok na Svatém Tomáši

Zima na Svatém Tomáši v okolí hotelu na Šumavě

Váháte, kdy je nejlepší Šumavu a wellness hotel Svatý Tomáš navštívit? Těžké rozhodování, třeba vám pomůže fotogalerie hotelu v různých ročních obdobích. A nebo ještě lépe - přijeďte čtyřikrát do roka - za svěží zelení šumavského jara, za letními toulkami Šumavou  a vodními sporty na Lipně, za zlatým zářím a troubícími jeleny na podzim a za bílou pohádkou a hřejivou wellness pohodou v zimě!

více fotografií


 

Pozvání na Šumavu - do welness hotelu s bazénem na samotě uprostřed lesů

Líbí se vám náš wellness hotel uprostřed Šumavy a šumavské přírody a v dosahu největší české přehrady Lipno? Přijměte naše pozvání a přijeďte u nás a na Šumavě strávit pár nezapomenutelných dní! Vynasnažíme se, aby byly nezapomenutelné v tom nejlepším slova smyslu!

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ


Už jste u nás byli? Co se vám u nás líbilo? A co případně méně? Co by vás příště potěšilo ještě víc?

Napište nám!

Děkujeme za Vaše názory a připomínky!