Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Privátní wellness centrum Svatý Tomáš na Šumavě

Lázně na konci světa. Nebo wellness uprostřed lesů  Šumavy – chcete-li. Není u nás mnoho hotelů a regeneračních zařízení, nabízejících wellness služby, na které by se tahle charakteristika dokonale hodila. Po dni plném sportovních výkonů, dlouhých turistických pochodů či jen romantického toulání šumavskými lesy si zde odpočinete a načerpáte nové síly.

Co je PRIVÁTNÍ wellness centrum?

Podobně jako není hotel, jako hotel, tak také není wellness centrum jako wellness centrum. To naše bude k dispozici pouze Vám a tomu s kým Vám bude "well". Nebudete se o svůj welllness zážitek dělit s žádnými jinými hosty, natožpak v hotelu nebydlící veřejností. Ve wellness centru Vás nebude rušit dokonce ani žádná recepce. Stálá recepční služba v centru není. Wellness centrum si zarezervujete u recepční hotelu, ta Vás do něj v objednaném čase uvede a pak už si budete jen užívatsvé wellness soukromí.

A co všechno v našem wellness centru najdete?

Vyhřívaný bazén

Cca. 30m2 (hloubka 1,5m). Dostatečně hluboký i rozlehlý, abyste si v něm mohli pořádně zaplavat a protáhnout znavené údy.


Vířivku (whirpool)

až pro 6 osob. Romantičnější je to ale ve dvou. Anebo úplně sám či sama - se sklenkou vína a při pohledu na sněhové vločky, poklidně se snášející na zasněžený dvůr zámečku ...


Saunu, infrakabinku a masáže

prohřát se, nechat se namasírovat a pak si v lehátku jen tak popovídat ... Masáže na objednávku  - prosíme objednávejte nejpozději 48 hodin předem!


Solárium, fitness

Když vám příroda nebude příznivě nakloněna - trochu bronzu můžete nachytat po večerech. A pro sportovní nezmary zde máme i posilovnu.