Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Novinky - aktuality

Co je nového a co pro vás na Svatém Tomáši připravujeme:

Letní dovolená na Šumavě a zároveň u Lipna 2018

Není mnoho takových míst, kde můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou ve stylovém hotelu uprostřed šumavských lesů a přitom mít na dosah největší vodní plochu v ČR se všemi jejími vodními zábavami. Strávit den u vody nebo na kole či na túře, stavit se na vyhlíce na Vítkově hrádku a rozhlédnout se po kraji a večer se vrátit do klidu loveckého zámečku v lesích - a ještě si třeba zaplavat v hotelovém bazénu, či relaxovat ve vířivce či sauně. Můžete využít letní balíček s řadou výhod, včetně privátní plavby motorou lodí po Lipenské přehradě! Nechte se inspirovat krátkým videem Léto na Svatém Tomáši - včetně záběrů z privátní plavby po Lipně!

Podzimní zvýhodněné pobyty - babí léto v jednom z nejromantičtěnších hotelů v ČR!

Léto sice teprve začíná, ale možná právě vy se už těšíte spíše na to babí! S nižšími teplotami a daleko barevnější přírodou. Přijeďte si babí léto užít do jednho z nejromantičtěnších hotelů v ČR! Zaklepejte na dveře našeho romantického hotelu! Vždyť které roční období je romantičnější, než pestrými barvami hýřící babí léto. A u nás na Šumavě, uprostřed lesů! Podívejte se na podzimní obrázky v naší fotogalerii Rok na Svatém Tomáši. Je-li Vaše milá romantička, překvapte ji romantickým pobytem v bývalém Schwarzenberském loveckém zámečku. O něco dříve narození zde mohou strávit výhodný pobyt pro seniory. A pro všechny jsme připravili podzimní pobyty se slevou.

Zkvalitnění internetového pokrytí v hotelu

Na přelomu roku jsme investovali do podstatně kvalitnějšího pokrytí internetem. Po rozšíření wifi sítě hotelu tato nyní nově pokrývá pokoje A1 až A9 + A11, B1 až B4 a C5 a C6 včetně apartmá D1. Zkvalitnil se i příjem internetu v místech, která byla sítí wifi pokryta již dříve: restaurace,  školící místnosti (vč. zámecké krčmy), Alpský salónek, odpočinková zóna vedle recepce a nad hlavním vchodem.

Nabídka pracovního místa

Hotel Svatý Tomáš přijme do hotelové restaurace servírku nebo číšníka do stálého pracovního poměru a brigádníky na letní sezónu.
Dobré platové podmínky, ubytování zajištěno.
Nabídky zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte řediteli hotelu: +420 602 220 486

Zahajujeme prodej zvýhodněných pobytů na jaro a léto 2018

Zima ještě pořádně nezačala, ale již nyní si můžete objednat zvýhodněné pobyty v hotelu Svatý Tomáš na jaro letošního roku. Konkrétně zvýhodněné jarní pobyty od 26.3. – 22.6. 2018 s 10% slevou oproti pultovým cenám a večeří a dalšími službami navíc. A dále pak letní dovolenou, při které můžete kombinovat sportovní a turistické aktivity s pobytem u vody na Lipenské přehradě. A součástí letního balíčku je i privátní plavby na jachtě po Lipně! Podívejte se na ukázku plavby na našem letním videu!

Máj - ideální čas pro jarní návštěvu Šumavy!

Zima je definitivně pryč a i u nás v tisícimetrové výšce se již všechno zelená a kvete! Přijeďte se přesvědčit do hotelu Svatý Tomáš. Malou ukázku, jak kouzelné je okolí hotelu na jaře najdete ve fotogalerii Rok na Svatém Tomáši. Využít můžete zvýhodněných jarních pobytů.