Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Novinky - aktuality

Co je nového a co pro vás na Svatém Tomáši připravujeme:

Zkvalitnění internetového pokrytí v hotelu

Na přelomu roku jsme investovali do podstatně kvalitnějšího pokrytí internetem. Po rozšíření wifi sítě hotelu tato nyní nově pokrývá pokoje A1 až A9 + A11, B1 až B4 a C5 a C6 včetně apartmá D1. Zkvalitnil se i příjem internetu v místech, která byla sítí wifi pokryta již dříve: restaurace,  školící místnosti (vč. zámecké krčmy), Alpský salónek, odpočinková zóna vedle recepce a nad hlavním vchodem.

Svatý Tomáš je již pod sněhovou peřinou - aktuální sněhové zpravodajství

Svatý Tomáš je již celý přikrytý bílou sněhovou peřinou. Aktuální stav sněhové pokrývky: (29.1.2018) 51 cm. A a stále chumelí! Ve všech okolních lyžařských areálech okolo 1 m sněhu a ideální lyžařské podmínky!

Aktuální předpověď počasí na Svatém Tomáši: nejbližší dny - dlouhodobá předpověď.

Lyžařské areály zahájily provoz!

Lyžařské areály v okolí hotelu Svatý Tomáš zahájily provoz!! Konkrétně rakouský Sternstein, Hochficht i skiareál Lipno.
Přijeďte si zalyžovat na první letošní sníh a užít si i romantiku čerstvě zasněženého lesa v okolí našeho hotelu!

Lyžování na Hochfichtu - ubytování se skipasem

Využijte ideální příležitost lyžování v kvalitním rakouském lyžařském středisku alpského typu a přitom bydlet v Čechách v komfortním hotelu Svatý Tomáš za velmi přijatelné ceny a s možností relaxace v našem privátním wellness centru. Lyžařský areál Hochfich navíc letos výrazně zkvalitnil vybavení - od zimy 2018 přibyde ke čtyřsedačkovým lanovkám a kotvovým vlekům kabinková lanovka na vrchol Hraničník z rakouské strany Reischelberg! Nabízíme výhodný lyžařský balíček s ubytováním s polopenzí, skipasem na Hochfichtu a využitím wellness centra!

Zvýhodněné zimní pobyty se slevami na skipasy nebo se skipasem v ceně pobytu!

Zvýhodněné zimní pobyty se slevami na skipasy

Zahajujeme prodej zimních pobytů 2018! Užijte si romantickou zimní dovolenou na Šumavě v hotelu Svatý Tomáš. Nabízíme vám zvýhodněné zimní balíčky - 6 denní zimní dovolenou4 denní zimní pobyty - obojí se slevami na skipasy v nedalekých lyžařských areálech Lipno, Hochficht a Sternstein v Rakousku. A pokud se chcete věnovat vyloženě lyžování a využívat kvalitních lyžařských možností rakouského skiareálu, využijte balíček se skipasem v skiareálu Hochficht v ceně pobytu!

Letní dovolená na Šumavě a zároveň u Lipna 2018

Není mnoho takových míst, kde můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou ve stylovém hotelu uprostřed šumavských lesů a přitom mít na dosah největší vodní plochu v ČR se všemi jejími vodními zábavami. Strávit den u vody nebo na kole či na túře, stavit se na vyhlíce na Vítkově hrádku a rozhlédnout se po kraji a večer se vrátit do klidu loveckého zámečku v lesích - a ještě si třeba zaplavat v hotelovém bazénu, či relaxovat ve vířivce či sauně. Můžete využít letní balíček s řadou výhod, včetně privátní plavby motorou lodí po Lipenské přehradě! Nechte se inspirovat krátkým videem Léto na Svatém Tomáši - včetně záběrů z privátní plavby po Lipně!

Zahajujeme prodej zvýhodněných pobytů na jaro 2018

Zima ještě pořádně nezačala, ale již nyní si můžete objednat zvýhodněné pobyty v hotelu Svatý Tomáš na jaro letošního roku. Konkrétně zvýhodněné jarní pobyty od 26.3. – 22.6. 2018 s 10% slevou oproti pultovým cenám a večeří a dalšími službami navíc a dále pak speciální velikonoční pobyty s dárkem.

 

Nabídka pracovního místa

Hotel Svatý Tomáš přijme do hotelové restaurace servírku nebo číšníka do stálého pracovního poměru a brigádníky na letní sezónu.
Dobré platové podmínky, ubytování zajištěno.
Nabídky zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte řediteli hotelu: +420 602 220 486