Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Novinky - aktuality

Co je nového a co pro vás na Svatém Tomáši připravujeme:

Zvýhodněné zimní pobyty se slevami na skipasy nebo se skipasem v ceně pobytu!

Zvýhodněné zimní pobyty se slevami na skipasy

Zimní období patří především lyžařům. Užijte si romantickou zimní dovolenou na Šumavě v hotelu Svatý Tomáš. Nabízíme vám zvýhodněné zimní balíčky - 6 denní zimní dovolenou4 denní zimní pobyty - obojí se slevami na skipasy v nedalekých lyžařských areálech Lipno, Hochficht a Sternstein v Rakousku. A nově v letošním roce také výhodný balíček se skipasem v rakouském skiareálu Hochficht v ceně pobytu!

Zvýhodněné jarní pobyty na Šumavě

Přijeďte za jarní romantikou do našeho stylového wellness hotelu Svatý Tomáš uprostřed šumavských lesů s výhledem na vzdálené alpské štíty!. Bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí dokonalou romantiku. Přesvěčte se v naší fotogalerii. Jarní pobyty nabízíme za zvýhodněných podmínek! Přijeďte k nám podívat, jak rozkvétají koberce žlutých blatouchů. Přijeďte přivítat jaro - jsme v nejjižnějším cípu České republiky, takže u nás bude nejšpíš první :-)!

Velikonoce na Svatém Tomáši - zvýhodněné velikonoční pobyty

Dopřejte si po dlouhé zimě dokonalý odpočinek od každodenního shonu a zároveň si zpříjemněte Velikonoce romantickým velikonočním pobytem na horách - v malebné přírodě uprostřed lesů Šumavy v nádherném prostředí našeho Hotelu Svatý Tomáš. Velikonoční pobyty na Svatém Tomáši na 3 a více nocí budou budou se 7% slevou a navíc s velikonočním dárkem! V hotelové restauraci se bude podávat velikonoční menu.

Zahajujeme prodej letní dovolená na Šumavě a zároveň u Lipna

Není mnoho takových míst, kde můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou ve stylovém hotelu uprostřed šumavských lesů a přitom mít na dosah největší vodní plochu v ČR se všemi jejími vodními zábavami. Strávit den u vody nebo na kole či na túře, stavit se na vyhlíce na Vítkově hrádku a rozhlédnout se po kraji a večer se vrátit do klidu loveckého zámečku v lesích - a ještě si třeba zaplavat v hotelovém bazénu, či relaxovat ve vířivce či sauně. Můžete využít letní rodinný balíček s řadou výhod, včetně privátní plavby motorou lodí po Lipenské přehradě! Nechte se inspirovat krátkým videem Léto na Svatém Tomáši - včetně záběrů z privátní plavby po Lipně!

Nabídka pracovního místa

Hotel Svatý Tomáš přijme na letní sezónu brigádníky - servírku nebo číšníka do hotelové restaurace.
Dobré platové podmínky, ubytování zajištěno.
Nabídky zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte řediteli hotelu: +420 602 220 486