Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Dovolená s dětmi Šumava a Lipno

Dovolená s dětmi Šumava - Lipno

Pohodová letní rodinná dovolená s dětmi na Šumavě nedaleko Lipna

VÝHODA: polopenze a výlety a vstupy pro celou rodinu v ceně balíčku, především privátní výlet motorovou jachtou po Lipně

Balíček je vhodný i pro rodiny bez dětí!

PLATNOST BALÍČKU: 26.6. - 29.7.2016 a 29.8. - 9.9.2016
6 dní / 5 nocí - pobyty pouze neděle - pátek


Balíček Rodinná dovolená s dětmi na Šumavě u Lipna obsahuje:

5 x ubytování (od neděle do pátku)

5 x snídaně formou švédského stolu

5 x večeře formou dvouchodového menu – výběr ze 3 jídel

výlet privátní motorovou jachtou po Lipně – 15 km okruh

Na krátký videozáznam z plavby soukromou jachtou se můřete podívat na našem letním videu.

A dále:

mapka okolních částí Šumavy a Lipna s tipy na výlety – dle výběru – pro cyklisty, pěší, in-line bruslaře

prohlídka Vítkova Hrádku s výstupem na věž

služby Regeneračního centra - 45 min. / osoba / den – infrakabina, fitness, bazén

Cena balíčku Rodinná dovolená s dětmi

Standardní pokoj: Nadstandardní pokoj:
dospělá osoba 5.290,- Kč dospělá osoba 5.790,- Kč
dítě  3 – 6 let 2.690,- Kč dítě  3 – 6 let 2.890,- Kč
dítě 7 - 12 let 3.690,- Kč dítě 7 - 12 let 3.990,- Kč

 

Pár slov o rodinné dovolené na Šumavě s dětmi a nedaleko Lipna ...

Dovolená s děmtmi na Šumavě. Příroda, lesy a turistické trasy Šumavy, začínající přímo u hotelu a Lipno, největší přehradní nádrž v Česku s přepestrou nabídkou zábavných, sportovních a adranalinových příležitostí - to vše dohromady tvoří ideální podmínky pro  pohodovou a přitom aktivní rodinnou dovolenou s dětmi na Šumavě.  K tomu pohodlné ubytování ve stylovém hotelu - bývalém Schwarzenberském loveckém zámečku a wellness centrum přímo v hotelu . Turisticky zaměřeným rodinám s dětmi se budou líbit nekonečné turistické či cyklistické toulky Šumavou, rodinám s dětmi, toužícími po dovolené u vody stačí jen sjet z kopce dolů k Lipnu a užívat si vodních radovánek. Zároveň si na této dovolené můžete na Lipně s dětmi užít i 15 km plavbu vyhlídkovou lodí. Plavba je v ceně  vaší rodinné dovolené s dětmi na Svatém Tomáši. Dny relaxačního odpočinku můžete věnovat krátkým rodinným procházkám po okolí - po osadě Svatý Tomáš nebo výstupu na nedalekou zříceninu Vítkův Hrádek - s nadmořskou výškou  1053 m.n.m. nejvýše položený hrad nejen na Šumavě, ale v celé ČR. Z hrádku je kouzelný výhled na vůkol se rozprostírající Šumavu i na Lipno. Vstup do Vítkova hrádku, včetně výstupu na věž, je již také zahrnut v ceně balíčku Rodinná dovolená s dětmi na Šumavě. A vaše děti si vyhrají i v bezprostřední blízkosti hotelu - na dětském hřišti nebo s naší hravou kozou. Den pak může příjemně zakončit večerní rodinná idyla s dětmi u táboráku. Jak již bylo zmíněno, pro dny, kdy počasí venkovním aktivitám nepřeje je pro vás k dispozici hotelové wellness centrum - využití opět v ceně balíčku vaší rodinné dovolené na Svatém Tomáši.

 Přejeme vám pohodovou rodinnou dovolenou s dětmi na svatém Tomáši, zajímavé výlety po Šumavě a chvíle oddychu u vody na Lipně!